TEDIS Ukraine сьогодні


TEDIS Ukraine є однією з найбільших українських дистрибуційних компаній. Штат компанії TEDIS Ukraine налічує близько 2 500 співробітників, регіональна мережа складається з 35 регіональних структурних підрозділів (РСП) по всій території України.

TEDIS Ukraine є одною із 32 українських компаній, які увійшли до рейтингу «500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи» за версією Deloitte. Компанія є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Української спілки промисловців і підприємців (УСПП). TEDIS Ukraine посіла 5 місце у рейтингу «Найкращі компанії для лідерів», проведеному HAY Group, та отримала нагороду «HR-бренд» у номінації «Вибір HeadHunter Україна».

TEDIS Ukraine — один із найбільших платників податків України. ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» перерахувала до бюджетів різних рівнів у 2014 році 830 млн. грн., а за 2015 рік – 1,5 млрд. грн. Компанія знаходиться на 35 місці у рейтингу ТОП-100 найбільших платників податків до зведеного бюджету України за результатами трьох кварталів 2016 року згідно даних Державної Фіскальної Служби України.

Протягом багатьох років компанія успішно співпрацює із провідними виробниками тютюнової продукції: JapanTobacco International, Philip Morris International, Imperial Tobacco Group, British American Tobacco та постачальниками супутніх товарів (запальничок) FireTime та Ringo Ltd.

Компанія TEDIS Ukraine постійно знаходиться в процесі удосконалення якості послуг, що надаються партнерам, а впровадження найновітніших технологій у бізнес-процеси та внутрішня енергія команди професіоналів забезпечують прогресивний розвиток.

Соціальна орієнтація компанії проявляється в рівних можливостях для кар’єрного зростання кожного працівника, соціальній захищеності, достойному рівні оплати та умовах праці.

Унікальні технологічні рішення, розроблені власними департаментами дозволяють більш раціонально використовувати ресурси компанії та оптимізувати її внутрішні процеси.

TEDIS Ukraine — енергія розвитку!