Tedis Ukraine

  TEDIS Ukraine сьогодні

  Tedis Ukraine

  TEDIS Ukraine є однією з найбільших українських дистрибуційних компаній. Штат компанії налічує близько 2 500 співробітників, регіональна мережа складається з 35 структурних підрозділів (РСП) по всій території України. 

  Компанія входить до рейтингу Deloitte «500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи» та посідає п'яту сходинку рейтингу «Кращі компанії для лідерів» в Україні за результатами дослідження 2014 року, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group. Компанія є діючим членом Европейської Бізнес Асоціації (ЕBA) та Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП).

  TEDIS Ukraine також є одним із найбільших платників податків України за даними ДФС. TEDIS Ukraine перерахувала до бюджетів різних рівнів за 2016 рік 1,5 млрд. грн. Компанія посідає 35 місце у рейтингу ТОП-100 найбільших платників податків до зведеного бюджету України за результатами трьох кварталів 2016 року за даними Державної фіскальної служби України.

  Протягом багатьох років компанія успішно співпрацює із провідними виробниками тютюнової продукції: Philip Morris International, Japan Tobacco International, Imperial Tobacco Group, British American Tobacco та постачальниками супутніх товарів (запальнички) FireTime і Ringo Ltd.

  Компанія TEDIS Ukraine постійно знаходиться в процесі удосконалення якості послуг, що надаються партнерам, а впровадження найновітніших технологій у бізнес-процеси та внутрішня енергія команди професіоналів забезпечують прогресивний розвиток.

  Соціальна орієнтація компанії проявляється в рівних можливостях для кар’єрного зростання кожного працівника, соціальній захищеності, достойному рівні оплати та умовах праці.

  Унікальні технологічні рішення, розроблені власними департаментами дозволяють більш раціонально використовувати ресурси компанії та оптимізувати її внутрішні процеси.

  TEDIS Ukraine — енергія розвитку!