Tedis Ukraine

  Новини

   
  18 червня 2018

  Протягом щорічної Міжнародної конференції Food – Master 2018 компанія ТЕДІС Україна брала участь в номінації Національної премії Made in Ukraine 2018.


   
  18 травня 2018

  17 травня в м. Києві відбувся Х ювілейний Форум HR Директорів 2018.

   
  9 березня 2018

  Як зробити український ринок праці доступним і привабливим для випускників та молодих спеціалістів? Куди піде працевлаштовуватися студент після закінчення вишу? 

  Ці питання турбують студентів, їх батьків та суспільство загалом. 

   
  16 листопада 2017

  Проведення змагань з міні-футболу серед співробітників компанії TEDIS Ukraine восени встигло стати доброю корпоративною традицією. 11 листопада 2017 року відбувся вже 6-ий футбольний чемпіонат. 

   
  15 вересня 2017

  11 вересня за доброю корпоративною традицією TEDIS Urkaine пройшла зустріч випускників Школи ефективного менеджменту та лідерства «ШМЕЛЬ». У цьому році зустрілися 36 випускників, яких приймала гостинна Львівщина.

   

   
  11 травня 2017

  TEDIS Ukraine перерахувала 331,82 млн грн податків та зборів до бюджетів різних рівнів за перший квартал 2017 року. Це на 10% більше, ніж було сплачено компанією за аналогічний період 2016 року. 

   
  21 квітня 2017

  Кінцевими контролюючими бенефіціарами ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» є фізичні особи: громадянин України Борис Кауфман, громадяни Великобританії Річард Даксбері (Richard Duxbury) та Річард Доріан Фенхальц (Richard Dorian Fenhalls) 

   
  12 квітня 2017

  Компанія TEDIS Ukraine спростовує усі висунуті на свою адресу звинувачення, які активно лунають у ЗМІ останнім часом, в тому числі і стосовно взаємовідносин з посадовими особами державних органів України, зокрема з Антимонопольним комітетом України.  Як повідомлялося раніше, усі звинувачення, висунуті по відношенню до компанії, не мають під собою жодних підстав.

   
  3 квітня 2017

  У зв’язку з ситуацією, що склалася на тютюновому ринку України, іноземні власники значної частки української компанії TEDIS Ukraine Річард Даксбері (Richard Duxbury) та Річард Доріан Фенхальц (Richard Dorian Fenhalls) звернулися до Президента України Петра Порошенка, Генерального Прокурора Юрія Луценка та Міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова з метою забезпечення захисту інтересів зарубіжних інвесторів та їх бізнесу в Україні.

   
  31 березня 2017

  У зв’язку із ситуацією, яка склалася навколо компанії TEDIS Ukraine, вважаємо за необхідне повідомити наступне. Усі звинувачення, висунуті по відношенню до компанії, не мають під собою жодних підстав. TEDIS Ukraine є прозорою компанією, яка відкрита до взаємодії з усіма державними установами. Від моменту створення компанія здійснює свою діяльність виключно у правовому полі та будує бізнес, який генерує значну частину надходжень податків до бюджету України.

  1 2 3 4 5