Tedis Ukraine

  Новини

   
  11 травня 2017

  TEDIS Ukraine перерахувала 331,82 млн грн податків та зборів до бюджетів різних рівнів за перший квартал 2017 року. Це на 10% більше, ніж було сплачено компанією за аналогічний період 2016 року. 

   
  21 квітня 2017

  Кінцевими контролюючими бенефіціарами ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» є фізичні особи: громадянин України Борис Кауфман, громадяни Великобританії Річард Даксбері (Richard Duxbury) та Річард Доріан Фенхальц (Richard Dorian Fenhalls) 

   
  12 квітня 2017

  Компанія TEDIS Ukraine спростовує усі висунуті на свою адресу звинувачення, які активно лунають у ЗМІ останнім часом, в тому числі і стосовно взаємовідносин з посадовими особами державних органів України, зокрема з Антимонопольним комітетом України.  Як повідомлялося раніше, усі звинувачення, висунуті по відношенню до компанії, не мають під собою жодних підстав.

   
  3 квітня 2017

  У зв’язку з ситуацією, що склалася на тютюновому ринку України, іноземні власники значної частки української компанії TEDIS Ukraine Річард Даксбері (Richard Duxbury) та Річард Доріан Фенхальц (Richard Dorian Fenhalls) звернулися до Президента України Петра Порошенка, Генерального Прокурора Юрія Луценка та Міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова з метою забезпечення захисту інтересів зарубіжних інвесторів та їх бізнесу в Україні.

   
  31 березня 2017

  У зв’язку із ситуацією, яка склалася навколо компанії TEDIS Ukraine, вважаємо за необхідне повідомити наступне. Усі звинувачення, висунуті по відношенню до компанії, не мають під собою жодних підстав. TEDIS Ukraine є прозорою компанією, яка відкрита до взаємодії з усіма державними установами. Від моменту створення компанія здійснює свою діяльність виключно у правовому полі та будує бізнес, який генерує значну частину надходжень податків до бюджету України.

   
  6 лютого 2017

  Компанія TEDIS Ukraine отримала подяку від Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС за вагомий внесок у наповнення Державного бюджету України за підсумками 2016 року, сумлінне ставлення до сплати податків та підтримку партнерських відносин. 

   
  19 січня 2017

  За 12 місяців 2016 року компанія TEDIS Ukraine перерахувала до бюджетів всіх рівнів 1 млрд 517 млн грн, з них місцеві бюджети були поповнені на суму 74 млн грн,  61 млн грн було сплачено до Фонду соціального страхування та Пенсійного фонду України. 

   
  16 грудня 2016

  Антимонопольний комітет України виніс рішення про визнання становища ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» монопольним на ринку дистрибуції сигарет та вчинення товариством порушень у вигляді зловживань цим становищем. Компанія не погоджується з рішенням Комітету і оскаржуватиме його у судовому порядку.  

   
  8 листопада 2016

  Дистрибуційна компанія TEDIS Ukraine зайняла 35 місце у рейтингу найбільших платників податків країни за результатами трьох кварталів 2016 року. Про це свідчить оприлюднений у журналі «Вісник. Рейтинг» список найбільших платників податків до зведеного бюджету України*.

   
  21 жовтня 2016

  Дистрибуційна компанія TEDIS Ukraine, яка у першому півріччі поточного року увійшла до рейтингу найбільших платників податків за звітом ДФСУ, підвела підсумки соціально відповідальної діяльності за січень-вересень 2016 року.

  1 2 3 4