Новини

З початку року TEDIS Ukraine сплатила більше 1 млрд. грн. податків

21 жовтня 2016
Tedis Ukraine

Дистрибуційна компанія TEDIS Ukraine, яка у першому півріччі поточного року увійшла до рейтингу найбільших платників податків за звітом ДФСУ, підвела підсумки соціально відповідальної діяльності за січень-вересень 2016 року.

 

За цей період компанія перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,068 млрд. грн. податків та зборів. Більша частина вказаної суми – 975 млн. грн. – надійшла до державної казни в складі таких платежів, як податок на прибуток, ПДВ та акциз на тютюнові вироби у різних областях України. Більше 40 млн. грн. було перераховано в рамках сплати ЄСВ. За дев’ять місяців 2016 року TEDIS Ukraine сплатила 51,4 млн. грн. до місцевих бюджетів, що майже на третину перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Загалом, від діяльності компанії TEDIS Ukraine до державної скарбниці щодня надходить близько 4 млн. грн. податкових відрахувань.

 

«На наше глибоке переконання, відповідальність бізнесу, в першу чергу, полягає у своєчасній та повній сплаті податків та зборів. TEDIS Ukraine веде прозору діяльність та традиційно виступає одним з найбільших платників податків до бюджетів різних рівнів. Тільки забезпечення податкової дисципліни здатне вивести вітчизняну економіку на новий рівень. Тож на власному прикладі ми намагаємося змінювати ситуацію на краще як у галузевому, так і в надгалузевому масштабі», ― підкреслює Андрій Швирида, директор департаменту фінансів TEDIS Ukraine.