Новини

Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» заявляє про спробу рейдерської атаки

13 січня 2016
Tedis Ukraine


Другий день поспіль відбувається спроба рейдерського захоплення компанії «Мегаполіс-Україна». З 12 січня у Києві, Львові, Луцьку, Ковелі, Рівне, Тернополі люди у камуфляжі під прикриттям активістів громадських організацій незаконно блокують роботу торгової компанії «Мегаполіс-Україна». Дії даних осіб не мають під собою жодних підстав, є протизаконними та носять дестабілізаційний характер в цілому. 


Жодних законних підстав для блокування діяльності Торгової компанії «Мегаполіс-Україна» немає. Компанія здійснює свою діяльність згідно українського законодавства, є прозорою та відкритою  у наданні фінансової звітності та установчих документів. Ми розцінюємо дії невстановлених осіб, як сплановану акцію по дестабілізації компанії із її подальшим рейдерським захопленням. Також ми вважаємо, що ця акція є замовною з метою переділу тютюнового ринку України.


ТК «Мегаполіс-України» є одним із найкрупніших платників податків в Україні. Так за 2015 рік компанією було сплачено більш ніж 1,5 млрд. грн. податків та зборів у бюджети різних рівнів.


Представники компанії уже звернулися до правоохоронних органів із відповідними заявами, а також до Генеральної Прокуратури, Національної поліції України, а також до голів держобладміністрацій вищезгаданих областей для наведення громадських порядків та притягнення до відповідальності за протиправні дії, що скеровані на дестабілізацію роботи компанії.