Новини

Ірина Івасюк виступила із доповіддю на HR Wisdom Summit #4

1 липня 2016
Tedis Ukraine

Директор по роботі з персоналом дистрибуційної компанії TEDIS Ukraine Ірина Івасюк поділилась своїм досвідом ефективних комунікацій на конференції для HR-спеціалістів HR Wisdom Summit #4. Її презентація називалася «Орієнтація на місцевості. Як не стати HR-ом, якого не зрозуміли». У ході доповіді Ірина дала практичні поради про те, як доносити свої ідеї до керівника компанії, щоб вони були сприйняті із ентузіазмом, як дарувати натхнення, отримувати задоволення від роботи і стати успішним.

Ірина розповіла, якими характеристиками, на її думку, має володіти ефективний HR-директор. Зокрема, «ідеальний HR» має володіти чотирма ключовими групами якостей: внутрішня безпека (власна значимість, індивідуальність, емоційна стійкість, сила і слабкість особистості), внутрішня орієнтованість (внутрішня система поглядів, цінності, стандарти і принципи), вони впливають в свою чергу на таки  якості, як влада (здатність діяти, сила, потенціальні можливості, життєва енергія) та мудрість (широкий погляд на життя, урівноваженість, розсудливість, бажання спочатку зрозуміти іншого, тільки потім – щоб тебе зрозуміли). При цьому, вищезазначеними якостями має володіти не тільки керівник HR-департаменту, але і уся його команда. Тільки з командою однодумців HRD може досягнути визначних результатів і стати «агентом змін» у компанії, впевнена Ірина.

Також Ірина Івасюк поділилася секретами успіху TEDIS Ukraine: заохочення підприємницького духу у працівників, прагнення до послідовних інновацій та нестандартних рішень, тотальне навчання, тотальне наставництво, тотальна проактивність, емоційна прихильність до компанії.
Наприкінці конференції доклад директора по роботі з персоналом TEDIS Ukraine був визнаний найкращим за версією провідної консалтингової компанії в області управління людськими ресурсами Jansen Capital Management та відмічений сертифікатом на проведення РРА (міжнародної HR-сертифікації) для HR-команди TEDIS Ukraine.