Новини

Відбувся фінал четвертого чемпіонату «Мегаполіс-Україна» з міні-футболу

19 вересня 2015
Tedis Ukraine


19 вересня 2015 року у Києві відбувся фінальний турнір четвертого за рахунком чемпіонату торгової компанії «Мегаполіс-Україна» з міні-футболу. Перше місце виборола команда Дніпропетровського регіонального підрозділу, обігравши з рахунком 6:1 команду Київського регіонального підрозділу, яка  стала срібним призером турніру. Бронза дісталася команді Запорізького підрозділу. Найкращим воротарем став Роман Безрукавий (Дніпропетровськ), а найкращим бомбардиром - Андрій Латан (Запоріжжя), який забив 11 м’ячів.


Цього року за нагороди у фіналі змагалися вісім команд регіональних підрозділів, сім з яких пройшли до фіналу на регіональних відбіркових турах влітку (Київ, Дніпропетровськ, Мукачево, Полтава, Біла Церква, Хмельницький, Херсон) і команда-переможець минулого року (Запоріжжя). Традиційно подати заявку на участь у регіональних відбіркових турах могли команди з усіх 35-ти регіональних підрозділів компанії. Участь у відбірковому турі чемпіонату 2015 року взяли 26 команд з різних міст України. Турнір відбувався за «олімпійською системою». Суддівство змагань здійснювалося професійними суддями.


Традиція проведення щорічного чемпіонату по міні-футболу у «Мегаполіс-Україна» з’явилася у 2012 році за ініціативою працівників регіональних структурних підрозділів. Керівництво Компанії підтримало ідею, оскільки такі заходи сприяють зміцненню командного духу, згуртованості працівників, а також поширенню здорового способу життя серед співробітників «Мегаполіс-Україна». Перший чемпіонат відбувся у 2012 році у Дніпропетровську. Наразі команди, що бажають позмагатися наступного року, готуються до відбіркових регіональних турів п’ятого чемпіонату, який відбудеться влітку 2016 року.