Новини

У Одесі зустрілися випускники корпоративної школи ефективного менеджменту та лідерства «ШМЕЛЬ»

6 жовтня 2015
Tedis Ukraine


7 вересня 2015 року в Одесі відбулася щорічна зустріч випускників корпоративної Школи ефективного менеджменту та лідерства «ШМЕЛЬ». Зустріч випускників корпоративної Школи відвідали 29 випускників 2013 року. Першими випускниками стали переважно керівники регіональних структурних підрозділів, котрі згодом організували філіали корпоративної Школи у власних містах. В рамках зустрічі випускники розробили стратегічний план розвитку Школи «ШМЕЛЬ», обмінялися досвідом і поспілкувалися один із одним у невимушеній атмосфері. Учасники відмітили особливо теплу атмосферу зустрічі та отримали незабутні враження.


«Сказати просто, що сподівання перевершені – це образити отриману насолоду. Не перестаю захоплюватись організаторами, їхньою відданістю справі, новаторством ідей, уважністю до кожної деталі, вмінням створити атмосферу «вищої ліги» - ділиться враженнями один із учасників зустрічі, Мар’ян Матиішин, керівник Мукачівського регіонального структурного підрозділу.


Нагадаємо, що корпоративна Школа ефективного менеджменту та лідерства «ШМЕЛЬ» була заснована у грудні 2011 року. Проект створений для формування системних знань у галузі управління колективом серед менеджерів компанії «Мегаполіс-Україна». В рамках проекту співробітники систематизують свої знання та досвід з питань менеджменту. Розпочати навчання у школі можуть керівники усіх рівнів «Мегаполіс-Україна». Чотирнадцять студентів проходять навчання у корпоративній Школі у 2015 році. Всього ж за час існування проекту його випускниками стали 44 співробітника компанії.