Новини

«Мегаполіс-Україна» підводить підсумки екологічної акції «За чисту Україну!»

3 листопада 2015
Tedis Ukraine

«Мегаполіс-Україна» підводить підсумки екологічної акції «За чисту Україну!»

Протягом жовтня 2015 року у Торговій компанії «Мегаполіс-Україна» пройшла соціально-екологічна акція із прибирання зелених зон та благоустрою територій у 14 містах країни «За чисту Україну!». В ініціативі взяли участь 315 працівників компанії, які разом зібрали і вивезли більше 400 мішків сміття. Акція пройшла під девізом: «Зробимо разом світ навколо нас чистішим!».
Ініціативні групи співробітників регіональних структурних підрозділів компанії визначали територію для проведення збору сміття спільно із міськими адміністраціями і організовували проведення екологічної акції у своїх містах. 

Співробітники Запорізького РСП назбирали рекордних 66 мішків із сміттям на території заповідника «Хортиця», а їх колеги з Мелітополя – 50 мішків у Корвацькому дендросаду. У Тернополі прибирали набережну «Коса» Тернопільського озера, у Львові – лісопарк «Зубра» Сихівського району. Прибирання територій також відбулося у Білій Церкві, Вінниці, Дніпропетровську, Кривому Розі, Новій Каховці, Одесі, Первомайську, Ромнах, Хмельницькому та Черкасах. 

«На набережній, яку наша команда обрала для благоустрою, було багато  відпочиваючих, які з подивом спостерігали за прибиранням  території. Розпитували, чи це не передвиборча кампанія якогось кандидата, показували місця скупчення сміття. Просили залишити їм мішки для сміття, щоб прибрати за собою. Ми сподіваємося, відпочиваючі зрозуміли, що варто шанувати довкілля і, будуючи нову Україну, починати потрібно перш за все з себе» - ділиться враженнями один з учасників акції у Тернополі.