Новини

Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» отримала нагороду HR-БРЕНД

1 грудня 2015
Tedis Ukraine
1 грудня 2015 року Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» вперше взяла участь у підсумковій конференції «HeadHunter Україна», присвяченій врученню щорічної незалежної ПРЕМІЇ HR-БРЕНД, де заявила про себе проектами «Філософія компанії. Корпоративні цінності» та «Формування культури розвитку лідерства в Компанії». 

Компанія «Мегаполіс-Україна» отримала нагороду у номінації «Вибір HeadHunter Україна» за проект «Формування культури розвитку лідерства в Компанії».

Всього на розгляд журі було подано 45 проектів у чотирьох номінаціях: «Світ», «Україна», «Регіон» і «Столиця». Окрім цього, компанії боролися за дві спеціальні номінації ― «Вибір HeadHunter Україна» та «Вибір журі», тобто загалом було вручено 14 нагород.

«Повноцінна робота з персоналом ― невід’ємна частина розвитку будь-якої успішної компанії. Наша HR-команда завжди приділяла особливу увагу формуванню репутації компанії як привабливого роботодавця» ―  говорить Ірина Івасюк, начальник управління по роботі з персоналом торгової компанії «Мегаполіс-Україна».