Новини

Х ювілейний Форум HR Директорів 2018

18 травня 2018
Tedis Ukraine


17 травня в м. Києві відбувся Х ювілейний Форум HR Директорів 2018.

У Форумі взяли участь понад 150 HR-директорів і топ-менеджерів. Піднімалися актуальні теми лідерства, мотивації, навчання та розвитку.


Компанію TEDIS Ukraine представила Директор департаменту по роботі з персоналом Ірина Івасюк. Вона розкрила важливу тему в управлінні людськими ресурсами – «Залученість персоналу в період турбулентності для скептиків, або як не вбити Магію».


Ірина Івасюк розповіла про основи формування корпоративної культури в компанії, створення її унікальної ДНК, про важливість рівня задоволеності і ступеня залученості співробітників в різні періоди розвитку компанії.


У своїй презентації спікер представила ряд практичних рекомендацій щодо підвищення рівня залученості персоналу в компанії, серед яких: формування фокус-групи, робота з глибинними причинами невдоволення співробітників, план здійснення змін та обов'язковий зворотний зв’язок.

 

«Ми продовжуємо працювати з нашими драйверами - керівниками регіональних структурних підрозділів, тому що без їх залученості, без їх розуміння важливості роботи з персоналом, нам би нічого не вдалося досягти», - підсумувала виступ Ірина Івасюк.

Як приклад ефективної роботи з керівниками структурних підрозділів, представила відео про зустріч випускників корпоративної Школи ефективного менеджменту та лідерства «ШМЕЛЬ».