Новини

HR-команда TEDIS Ukraine пройшла міжнародну сертифікацію РРА

10 жовтня 2016
Tedis Ukraine
HR-команда TEDIS Ukraine пройшла міжнародну сертифікацію РРА – програму оцінювання персоналу за системою Томаса Хендріксона. Профільний аналіз, оцінку та прогноз ділових якостей отримали 13 HR-фахівців TEDIS Ukraine. Кожен із учасників отримав відповідний звіт та мав можливість обговорити результати у ході зустрічі із спеціалістом консалтингової компанії Jansen Capital Management.

Сертифікація за міжнародними стандартами РРА є важливим інструментом для побудови бізнес-процесів в HR-сфері за найкращими світовими практиками. У основі програми лежить теорія видатного психолога, винахідника «детектора брехні» Вільяма Моултона Марстона. Ця система являє собою набір унікальних тестів, які дозволяють проводити аналіз ділових та професійних характеристик  особистості, виявляти особливості стилю поведінки співробітників в досягненні певних результатів. Звіт РРА призначений для допомоги у процесі відбору та розвитку персоналу.

«Кожен член нашої команди в індивідуальному режимі пройшов тест профільного аналізу особистості – практичного оцінювання психоемоційних специфічних рис поведінки людини в робочих ситуаціях. Ми одержали дуже цікаві для самих себе і корисні для компанії результати і вдячні компанії Jansen Capital Management за надану можливість», – сказала директор по роботі з персоналом TEDIS Ukraine Ірина Івасюк.

Нагадаємо, що сертифікат на проходження сертифікації РРА був отриманий Іриною Івасюк від провідної консалтингової компанії в напрямку управління людськими ресурсами Jansen Capital Management за кращу доповідь «Орієнтація на місцевості. Як не стати HR-ом, якого не зрозуміли» на IV Міжнародному форумі для HR-спеціалістів HR Wisdom Summit.