Новини

TEDIS Ukraine підвела підсумки акції «За чисту Україну»

10 червня 2016
Tedis Ukraine
TEDIS Ukraine підводить підсумки щорічної екологічної акції «За чисту Україну», метою якої є очищення довкілля. Цього року у ній взяли участь 418 працівників компанії, які провели прибирання та благоустрій зелених зон у 22 містах України. Ця ініціатива є одною із багатьох проектів у рамках корпоративної соціальної відповідальності TEDIS Ukraine. 


У кожному місті ініціативні групи обирали територію для прибирання. Найчастіше вибір падав на місця масового відпочинку людей, які особливо потребують прибирання. Зокрема, у Києві прибирали паркову зону біля території офісу Київського регіонального структурного підрозділу, а у Львові - парк Івана Павла II. Завдяки зусиллям працівників, які долучилися до прибирання, всього було зібрано 738 мішків сміття.


«Працівники всіх відділів нашого регіонального структурного підрозділу, окрім тих, які працювали на маршруті зібралися для участі у акції з прибирання. Ми з великим ентузіазмом підійшли до процесу, адже чистота навколишнього середовища це відповідальність кожного» - ділиться враженнями від прибираннями співробітник Мелітопольского РСП.